Kochasz książki i lubisz dzielić się swoimi czytelniczymi odkryciami?
Zapraszamy do Dyskusyjnych Klubów Książki działających w Filii dla Dzieci!
Młodzieżowy Dyskusyjny Klub Książki
19 czerwca 2026 r., godz. 16:00
DKK dla dorosłych
29 czerwca 2026 r., godz. 16:00
Filia dla Dzieci, ul. Kolejowa 19
Na czym polegają spotkania?
Wspólnie wybieramy książkę do przeczytania, a później spotykamy się, by porozmawiać o naszych wrażeniach, ulubionych bohaterach i emocjach, jakie wywołała lektura. Każdy może swobodnie wyrazić swoją opinię – bez oceniania i bez stresu. Liczy się dobra atmosfera i przyjemność płynąca z czytania.
Dlaczego warto do nas dołączyć?
✔ odkryjesz interesujące książki
✔ poznasz osoby o podobnych zainteresowaniach
✔ wymienisz się opiniami i inspiracjami
✔ znajdziesz chwilę relaksu i odpoczynku
Zapraszamy również nowe osoby!
Nie trzeba być znawcą literatury – wystarczy chęć czytania i rozmowy o książkach.
Dołącz do nas i przekonaj się, jak wiele radości mogą dawać rozmowy o literaturze!
Dofinansowano ze środków Instytutu Książki pochodzących z dotacji celowej Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.