Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie!
„Koło w latach przełomu 1988–1992”
29 maja 2026 r., godz. 16:30, Czytelnia, ul. Kolejowa 19
To niezwykła okazja, aby wspólnie powrócić do czasów wielkich zmian społecznych i historycznych oraz przypomnieć sobie, jak wyglądało życie w Kole w latach przełomu.
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych historią naszego miasta i wspomnieniami tamtych lat!
