Koło w latach przełomu 1988–1992

Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie!

„Koło w latach przełomu 1988–1992”

29 maja 2026 r., godz. 16:30, Czytelnia, ul. Kolejowa 19

To niezwykła okazja, aby wspólnie powrócić do czasów wielkich zmian społecznych i historycznych oraz przypomnieć sobie, jak wyglądało życie w Kole w latach przełomu.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych historią naszego miasta i wspomnieniami tamtych lat!