Spotkanie z trzecim żywiołem już za nami…..

Czwarty poniedziałek kwietnia. W godzinach porannych – Filia dla Dzieci i gimnazjaliści (z Gimnazjum nr 1 i 2 w Kole), popołudniowych –  Czytelnia i dorośli   (w tym członkowie DKK). W obu przypadkach   Roman Pankiewicz, podróżnik,  pisarz. Kolejno następujące po sobie  spotkania autorskie wywarły na obecnych duże wrażenie…Pisarz to bardzo dobry gawędziarz, jego wypowiedzi skrzyły humorem i okraszone zostały licznymi anegdotami…Prezentację słowną autor  zobrazował  zdjęciami jakie wykonał podczas  trzyletniego pobytu na Islandii. Słowa zachwytu nie są bezpodstawne…opierają się na bardzo żywiołowej i spontanicznej  reakcji słuchaczy… Pankiewicz przedstawił Islandię w sposób niezwykle barwny…zachodzi obawa,  że wyspa przeżyje w najbliższym czasie oblężenie turystów z Polski…z Koła….

Spotkanie z młodzieżą:

Spotkanie z R.Pankiewiczem - gimnazjum (9)Spotkanie z R.Pankiewiczem - gimnazjum (7)Spotkanie z R.Pankiewiczem - gimnazjum (3)Spotkanie z R.Pankiewiczem - gimnazjum (2)

Spotkanie z czytelnikami dorosłymi:

Spotkanie z R.Pankiewiczem - doroślo (12)Spotkanie z R.Pankiewiczem - doroślo (16)Spotkanie z R.Pankiewiczem - doroślo (13)Spotkanie z R.Pankiewiczem - doroślo (20)Spotkanie z R.Pankiewiczem - doroślo (21)Spotkanie z R.Pankiewiczem - doroślo (24)Spotkanie z R.Pankiewiczem - doroślo (25)Spotkanie z R.Pankiewiczem - doroślo (27)Spotkanie z R.Pankiewiczem - doroślo (26)Spotkanie z R.Pankiewiczem - doroślo (23)Spotkanie z R.Pankiewiczem - doroślo (5)Spotkanie z R.Pankiewiczem - doroślo (7)Spotkanie z R.Pankiewiczem - doroślo (9)