„Książkowy Guru”! Konkurs dla Klubowiczek i Klubowiczy DKK!!!

Szanowni Państwo,
zapraszamy członków Dyskusyjnych Klubów Książki do udziału w konkursie „Książkowy Guru”.

Do wygrania czytniki e-booków, pakiety książek papierowych i elektronicznych. Konkurs trwa (do 07.01.2019 r.,  23:59). Regulamin konkursu jest dostępny na stronie internetowej IK.

Nagrody otrzymają najaktywniejsi uczestnicy, którzy w trakcie trwania konkursu prawidłowo ocenią największą liczbę książek.

Aby wziąć udział w konkursie:
– wejdź na stronę: https://codoczytania.pl/books-search
– znajdź książkę, którą czytałaś/-eś
– wybierz cechy pasujące do fabuły
– podaj adres mailowy (umożliwi identyfikację zwycięzcy konkursu) oraz wpisz hasło #DKK
– zapisz wprowadzone dane
– znajdź i oceń kolejną książkę według tego samego schematu

Organizatorzy: Instytut Książki i Literacka Sp. z o.o.

Celem konkursu jest zebranie danych o fabule książek, niezbędnych do prac badawczych nad systemem rekomendacji książek opartym na algorytmach sztucznej inteligencji.

O projekcie:

Projekt badawczy dedykowany jest tym, którym choć raz zdarzyło się pomyśleć: tak wiele książek, tak mało czasu! Rezultatem badań będzie zaawansowany system rekomendacji książek (SZREK) oparty na algorytmach sztucznej inteligencji. Wirtualny bibliotekarz będzie w stanie polecać książki do czytania po cechach fabuły.

W razie pytań, służymy pomocą: konkurs@codoczytania.pl

Projekt „Automatyczny Recenzent – inteligentny system rekomendacji  książek” jest współfinansowany ze środków Narodowego Centrum Badań i  Rozwoju w ramach działania „Projekty B+R przedsiębiorstw” (nr umowy POIR.01.01.01-00-1118/17-00).