Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna

ul. Kolejowa 19, 62-600 KOŁO

DYREKTOR
Aleksandra Kowalska
tel. 63 21 78 002
e-mail: a.kowalska@biblioteka-kolo.pl

GŁÓWNY KSIĘGOWY
Małgorzata Pluchrat
tel. 63 21 78 003
e-mail: m.pluchrat@biblioteka-kolo.pl

INSTRUKTOR
Dorota Wieczorek
tel. 63 21 78 003
e-mail: d.wieczorek@biblioteka-kolo.pl

DZIAŁ GROMADZENIA I OPRACOWYWANIA ZBIORÓW
Sławomira Królak
tel. 63 21 78 003
e-mail: s.krolak@biblioteka-kolo.pl

WYPOŻYCZALNIA DLA MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH
Marzena Franiak, Aleksandra Żmijewska
tel. 63 21 78 006
e-mail: a.zmijewska@biblioteka-kolo.pl

CZYTELNIA
Beata Kwarcińska
tel. 63 21 78 004
e-mail: b.kwarcinska@biblioteka-kolo.pl

FILIA DLA DZIECI
Ewelina Leśniewicz, Anna Pietruszka
tel. 63 21 78 005
e-mail: a.pietruszka@biblioteka-kolo.pl

FILIA NR 3
Anna Wolniakowska
tel. 63 26 25 904
e-mail: a.wolniakowska@biblioteka-kolo.pl

FILIA NR 4
Elżbieta Budna
tel. 63 26 10 822
e-mail: e.budna@biblioteka-kolo.pl

16 października 2018
  • Facebook
  • RSS
  • Youtube
film

Ważne linki

  • Katalog online PiMBP w Kole
  • Wykaz czasopism PiMBP w Kole
  • Wykaz audiobooków PiMBP w Kole
  • Katalog Rozproszony Powiatu Kolskiego
  • Po kody IBUK zapraszamy do czytelni PiMBP
  • NASBI
  • Rocznik Kolski
  • Cyfrowa Biblioteka POLONA
  • BIP
  • Cała Polska Czyta Dzieciom
  • Instytut Książki
  • Dyskusyjny Klub Książki
  • NPRC

Nasze rekomendacje

         

Zobacz wszystkie
 

Najczęściej komentowane

Dolina Radości

Pierwsze w tym roku spotkanie DKK dla dorosłych (19.01.) to ...

O LIŚĆ DĘBU – konkur

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy do udziału w jubileuszowej XXX edycji Ogólnopolskiego Konkursu ...

Gra terenowa „W-KOŁO N

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Kole zaprasza do Terenowej ...

…rozrzynały stopy skor

"W Wisłoku rozrzynały stopy skorupy szczeżui. Żółtodziób, domokrążca, Cygan czy ...

Narodowe Czytanie 2017

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Kole oraz  Zespół Szkół ...