Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna

ul. Kolejowa 19, 62-600 KOŁO

DYREKTOR
Aleksandra Kowalska
tel. 63 21 78 002
e-mail: a.kowalska@biblioteka-kolo.pl

GŁÓWNY KSIĘGOWY
Małgorzata Pluchrat
tel. 63 21 78 003
e-mail: m.pluchrat@biblioteka-kolo.pl

INSTRUKTOR
Dorota Wieczorek
tel. 63 21 78 003
e-mail: d.wieczorek@biblioteka-kolo.pl

DZIAŁ GROMADZENIA I OPRACOWYWANIA ZBIORÓW
Sławomira Królak
tel. 63 21 78 003
e-mail: s.krolak@biblioteka-kolo.pl

WYPOŻYCZALNIA DLA MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH
Aleksandra Żmijewska
tel. 63 21 78 006
e-mail: a.zmijewska@biblioteka-kolo.pl

CZYTELNIA
Aleksandra Gurlaga
tel. 63 21 78 004
e-mail: a.gurlaga@biblioteka-kolo.pl

FILIA DLA DZIECI
Anna Pietruszka
tel. 63 21 78 005
e-mail: a.pietruszka@biblioteka-kolo.pl

FILIA NR 3
Anna Wolniakowska
tel. 63 26 25 904
e-mail: a.wolniakowska@biblioteka-kolo.pl

FILIA NR 4
Elżbieta Budna
tel. 63 26 10 822
e-mail: e.budna@biblioteka-kolo.pl

23 września 2017
  • Facebook
  • RSS
  • Youtube
film

Ważne linki

  • Katalog online PiMBP w Kole
  • Wykaz czasopism PiMBP w Kole
  • Wykaz audiobooków PiMBP w Kole
  • Katalog Rozproszony Powiatu Kolskiego
  • Po kody IBUK zapraszamy do czytelni PiMBP
  • NASBI
  • Rocznik Kolski
  • Cyfrowa Biblioteka POLONA
  • BIP
  • Fundacja Orange
  • Cała Polska Czyta Dzieciom
  • Instytut Książki
  • Dyskusyjny Klub Książki
  • NPRC

Nasze rekomendacje

         

Zobacz wszystkie
 

Najczęściej komentowane

Najładniejsza kartka Bożona

Margareta Budner, Senator RP zaprasza do konkursu plastycznego "Najładniejsza kartka ...

Adwentowy kalendarz

Filia dla Dzieci Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kole ...

Rocznik Kolski nr 4 już dost

W czwartek, 22 grudnia 2011 r., w sali sesyjnej Ratusza ...

Najpiękniejsza historia zwi

Konkurs skierowany do uczniów kolskich placówek oświatowych. Regulamin konkursu literackiego „Najpiękniejsza historia ...

Na wszystko jest sposób! 

Ferie zimowe '2012 Na wszystko jest sposób! Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna ...